Çağrı Merkezi: +90 850 259 51 00

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl üye olabilirim ?

Sitemizin üst kısmında bulunan “Giriş Yap/Üye Ol” butonuna tıkladığınızda üyelik sayfamız açılacaktır. Açılan sayfadaki formu doldurarak üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.  Sitemize üyelik için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.

Şifremi değiştirmek istiyorum ?

Şifrenizi değiştirmek istediğinizde, öncelikle e-mail adresiniz ve mevcut şifrenizle üye girişi yapınız. Daha sonra “Hesabım” bağlantısındaki  “Şifre Güncelleme” butonuna tıklayınız. Açılan bölümde önce eski şifrenizi, daha sonra 2 kez yeni şifrenizi girerek şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

Şifrenizi unuttuğunuzda, yeni bir şifre oluşturmak için üye girişi yaptığınız ekran üzerinde bulunan “Şifremi Unuttum” bağlantısına tıklayınız. Sitemize üye olurken kullandığınız e-mail adresinizi veya telefon numarası bilgileriniz girdiğinizde, yeni şifrenizi oluşturabilmeniz için gerekli bağlantı telefon veya kayıtlı e-mail adresinize gönderilecektir. 

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Kartınızdan ödeme yaparak siparişinizi tamamladığınız andan elinize ulaşana kadar aşağıdaki bilgilendirme mesajlarını alırsınız. 1. Ödeme tamamlanınca “ Siparişiniz alındı” başlıklı bir bilgilendirme mesajı 2. Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde “ Siparişiniz kargoya verildi” başlıklı bilgilendirme mesajı ve kargo firmasından bilgi SMS’i 3. Sipariş teslim edildiğinde “ Siparişiniz Teslim Edildi!” başlıklı bilgilendirme mesajı Not: Ana sayfada yer alan "Hesabım" bölümünde bulunan “Siparişlerim“ sekmesinden siparişinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Siparişte değişiklik yapabilir miyim ?

Siparişlerde değişiklik yapamıyoruz. Yanlış ürün sipariş ettiyseniz veya fikrinizi değiştirdiyseniz ürünler kargoya verilmediği sürece siparişi iptal edebilirsiniz. Ana sayfada yer alan "Hesabım" bölümünde bulunan “Siparişlerim“ sekmesinden siparişinizin durumunu kontrol edin. Eğer siparişiniz “Siparişiniz Alındı ” ya da “Tedarik Aşamasında” statüsünde ise aşağıdaki kanallardan iptal talebinizi nedeni ile birlikte bize iletin. Eğer siparişiniz “Kargoya Verildi” statüsünde ise iptal ve değişiklik yapılamaz. 

İade işlemini nasıl yapabilirim ?

İade etmek istediğiniz ürünü/ürünleri (hesabım> siparişlerim> iade talebi oluştur) seçerek, aşağıda belirtilen herhangi bir kargo firması ile anlaşma kodunu paylaşarak karşı ödemeli olarak gönderimini sağlayabilirsiniz. İadeleriniz 14 iş günü içerisinde Banka/Kredi kartı ile yapılan alışveriş iadeleri alışveriş yaptığınız karta, kapıda ödemeli olan siparişleriniz ise İban bilgisini paylaştığınız hesabınıza yapılacaktır.  MNG KARGO: 843 458 387

Değişim yapabilir miyim ?

Kargoda ürünleri teslim almış olduğunuz andan itibaren herhangi bir sorun yaşamış olduğunuzda ( beden uymama, üründen hoşlanmama vs. ) ürün ve ya ürünlerinizin (hesabım>siparişlerim>para puanlarım) seçerek en geç 14 gün içerisinde tarafımıza göndererek iade veya değişimini sağlayabilirsiniz.

İade / İptal ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılacak  ?

İade süresi elinize ulaştığından itibaren 14 gündür.

İade etmek istediğiniz ürünü/ürünler (hesabım> siparişlerim> iade talebi oluştur) seçerek, belirtilen kargo firması ile anlaşma kodunu paylaşarak ücretsiz olarak gönderimini sağlayabilirsiniz.

Değişim/iade anlaşmalı olduğumuz kargo firması haricinde gönderilen paketler kabul edilmeyecektir.

Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu firmamız tarafından kontrol edilir. İade şartlarına uygunsa 14 gün içerisinde iade ödemeniz gerçekleşir.

Kredi kartınızla alışverişlerinizde iade edilen tutar yansıma süresi bankanıza bağlıdır. 

Kapıda ödemeli alışverişlerinizde iade edilen tutar İBAN hesabınıza aynı gün içinde yansımaktadır.

Değişim veya iadeniz tamamlanınca üyelik e-mailinize bir bilgilendirme mesajı gönderilir. 

 Siparişimdeki ürünleri hangi şartlarda iade edebilirim ?

 Ürünler tarafımızca kontrol esnasında aşağıdaki şekilde ulaşırsa firmamız tarafından geri tarafınıza gönderilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

  •          Ürün/ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir.
  •          Ürün/ürünlerin etiketleri kesinlikle ürün üzerinde ve zarar görmemiş durumda olmalıdır.
  •          Ürün/ürünlerin yıkanmış yıpranmış, rengi solmuş olmaması gerekmektedir.